Hakkımızda

Hakkımızda

Kargo İstanbul

Hizmet  yolculuğuna farklı bir renk, farklı bir vizyon katarak kurumsal KARGO  taşımacılığında, teknoloji, disiplin ve güler yüzlü özenli hizmet anlayışı ile 2012 yılında başlayan Kargoist her gün dünün üzerine tuğlalar koyarak yarını tesis etmektedir.

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümleri sunarak müşterilerinin memnuniyetini gözetmektedir.

Kendi özel filosu, İstanbul için özel taşıma hizmeti veren Kargoist ; başta online satış siteleri ve ve şirketlere ihtimamla hizmet vermektedir.

Şirketlerin kurumsal kargosu olan Kargoist, küçük, orta  ve büyük ölçekli şirketlerin gönderilerini en sağlıklı şekilde ve zamanda yerine teslimi sağlayarak işletme yükünüzü hafifletmek adına kurulmuş özel bir kargo şirketidir. Bizimle işletmenizin gönderilerinin zamanında sağlanması ile, müşterilerinize zamanında teslimlerinizi yapmış, memnun müşterilere sahip olmuş, keyifle kahvenizi yudumlayarak işletmenizi büyütmenin keyfini yaşamaya devam edersiniz.

Hem kendi filosu hem diğer kargo firmalarının filoları ile sizlere hizmet verirken Kargoist‘i ayrıcalıklı kılan hizmet yapısındaki işleyiştir. Kargoist‘de siz kargonuzun peşinde koşmazsınız. Kargonuz sizin peşinizden koşar. Gönderiniz ilk adresinizden alımdan itibaren özenli bir işleme tabi tutulur.

Doğru veri girişi ile başlayan süreç taşıma aşamalarından teslim aşamasına kadar sürer. Gönderiniz teslim adresinize ulaştığında, teslim adresinde birini bulamadığında teslim irtibat numaralarını arar, tekrar uğrama rutuna alır. Yerinde bulunamayan kargoya zaman bilgisi ile resim çekerek takip dosyanıza koyarız. En hızlı ve verimli şekilde kargonuzun size ulaşmasını sağlamak ekibimizin temel politikasıdır.

Teknoloji ve kargoculukta özel projeler, yeniliklerle hizmet ağımızı ve memnuniyetinizi yükseltmek için çalışıyoruz. Özenli ve farkındalık yaratan bir hizmet almak için bizimle alışmak isterseniz size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Değişen gereklere bağlı olarak yeni farklı çözümlerle ayrıcalıklı hizmet veren Kargoist, Türkiye’nin şirketlere yönelik ilk kurumsal özel, yerli sermayeli kargo iş modelidir.