Whatsapp

Kargoist Taşıyıcısı Olun!

Kargoist Ailesine Katılın, Hemen Kazanmaya Başlayın!

İşte Sahip Olmanız Gerekenler

1 - Sürücü Ehliyeti

2 - Temiz Sabıka Kaydı

3 - Araç Ruhsatı

4 - Sürücü profil fotoğrafı

5 - Sürücünün tam yüzü ve omuzlarının üst kısmı da dahil olmak üzere öne bakan, ortalanmış güneş gözlüğü olmayan bir fotoğraf olmalıdır.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Taşıyıcılarımızın Gözünden

İnternette gezinirken Kargoist’in reklamı çıktı karşıma. Daha önce bir yerde şöförlük yapıyordum, şartları çok iyi değil diye bunu değerlendirmek istedim. Formu doldurdum, Kargoist’ten beni geri aradılar. 3 aydır kurye olarak çalışıyorum. Kendi aracımla, önceki işimden de daha iyi kazanıyorum.
Hamza Y.
İş kurmak istediğim için, araç alıp kuryelik yapma fikri mantıklı geldi. 1 senedir kendi işimin patronu oldum. Hem arabamın parasını çıkardım, hem iş saatlerim çok rahat. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Niyazi D.
Doblo aracı olanlar ve iş arayanlar hiç düşünmesin. Kendi aracınızla para kazanabileceğiniz bir iş. Kargoist Ailesi’ne ilgileri ve iş imkanları için çok teşekkür ediyorum.
Zeki K.
Araba kullanmayı çok sevdiğim için işe keyifle gidiyorum :) Böyle rahat bir iş sundukları için de Kargoist’e teşekkürler. İş arayan arkadaşlar mutlaka değerlendirmeli. Form doldurun onlar sizi geri arayacaklar.
Mücahit E.

Kargoist Ailesine Katılın,
Hemen Kazanmaya Başlayın!